Werzalit

Werzalit

Дивіться також

Підвіконня Werzalit у Харкові

Підвіконня Werzalit виробляється в Німеччині вже понад 40 років при дотриманні всіх ГОСТів та суворому контролі якості, з використанням різних методів та рівнів тестування (від кип'ятіння, впливу ультрафіолету і до хімічного та механічного навантаження). Підвіконня Werzalit єдиний у своєму роді високоякісний і високотехнологічний продукт із добірної деревної стружки з додаванням полімерних смол. Стійкий до механічного впливу та впливу навколишнього середовища, практичний та надійний, простий у монтажі, представлений у широкій кольоровій гамі.

Стандарти матеріалу Werzalit під постійним контролем

Підвіконня виготовляється за запатентованою в усьому світі технології Werzalit. Її відмінна риса - спресування гомогенної деревоволокнистої основи з міцною декоративною поверхнею. Завдяки цьому підвіконня Werzalit славляться надзвичайно високою міцністю, а їх покриття – стійкістю до механічних впливів.

Сучасні технології пред'являють підвищені вимоги до комплектуючих, що використовуються як при виробництві вікна, так і при його установці. Важливе значення у своїй мають підвіконня, яким доводиться витримувати значні навантаження. Адже з вулиці на них діє холод, а з приміщення – ndash; тепло від опалювальних приладів Через вологість і конденсат, що незмінно присутні в будівельних конструкціях, технічні та експлуатаційні властивості підвіконь повинні співвідноситися з додатковими вимогами. Підвіконня Werzalit найповніше їм відповідають, маючи при цьому сертифікати, що підтверджують відповідність якості продукту стандартам України.

Підвіконна плита Werzalit виготовляється методом пресування деревної стружки (бук та хвоя) 70% з полімерними смолами 30% у формах під тиском та при високій температурі. В результаті виходить монолітний матеріал високої щільності з оптимальним зрощуванням високоякісного стружкового матеріалу та смол. Таким чином, підвіконня Werzalit є монолітним, вкрай щільним продуктом, що не піддається впливу вологи і коливанням температур від -50 до +90проС.

Важливою перевагою є багатошарове (до 6 шарів) покриття поверхні, яке також запресовується в підвіконну плиту під тиском і при високій температурі. При цьому декоративний шар з захисних плівок зрощується, а не склеюється з основою і на виході плита і плівка є єдиним цілим, а не шовно-клейовим матеріалом, як у інших продуктів.

Висока технологія Werzalit надає нашим підвіконням винятковість та неповторність.

Купити підвіконня Верзаліт(Werzalit) у Харкові Ви можете у нашому офісі або по телефону. Щоб розрахувати вартість підвіконь Вам достатньо зателефонувати нам в будь-який зручний для Вас час і ми зробимо розрахунок вартості в найкоротші терміни. Ми виробляємо доставку підвіконь по м. Харків або відправимо замовлення будь-яким зручним для Вас перевізником.
Також Ви можете замовити підвіконня Верзаліт у м. Харкові скориставшись послугою мобільного офісу.

Технічні характеристики підвіконня:

Технічні характеристики

Серія Exclusiv - класичне підвіконня WERZALIT.

Форма капіноса 34 мм надає високоякісному підвіконню серії exclusiv класичний зовнішній вигляд. Завдяки унікальним властивостям матеріалу, таким як міцність, стійкість до деформації, простота догляду, це підвіконня добре зарекомендувало себе як на приватних, так і громадських об'єктах.

Цветовая гамма

Підвіконня WERZALIT серії Exclusiv виробляються та поставляються в таких розмірах:
Підвіконня WERZALIT серії Exclusiv

Товщина «носика»:

34 мм

Стандартна довжина:

6000 мм

Стандартна ширина:

100,150,200,250,300,350,400,450,500,550,600 мм


Послуги

Послуги з обробки

Купити підвіконня, стільниці Werzalit у м. Харкові

Ціни на підвіконня Верзаліт у Харкові можна дізнатися за тел. (050) 604-23-22;  (067) 163-49-27

Topalit

Topalit

Підвіконня Topalit від фабрики Topalit Austria – ідеальне рішення для будь-якого інтер'єру. Зберігаючи якості натурального матеріалу, підвіконня Topalit перевершують дерев'яні та ПВХ підвіконня за своїми характеристиками і мають унікальні властивості.

Moeller

Moeller

Комбінація передових технологій та екологічна безпека дозволили продовжити термін експлуатації підвіконь до 40 років та створили бренду репутацію "ЕТАЛОН ЯКОСТІ"

REHAU

REHAU

Ідеальним доповненням до Вашого вікна стане міцне та легке у догляді підвіконня REHAU (виробництво: Німеччина). Ви можете вибрати будь-який варіант: від найпростішого білого підвіконня з поверхнею із ПВХ-плівки до кольорового підвіконня з меламіновим покриттям.

ПВХ Україна

ПВХ Україна

До вашої уваги пропонується підвіконня вітчизняного виробництва. Відмінною рисою якого є доступна ціна, із збереженням високих стандартів якості.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ