Розсувні конструкції, портали

 Розсувна система для вікон, балконів, лоджій REHAU EURO Design - призначена для скління віконних та дверних отворів великих розмірів.

Розсувні системи, портали Харків

У системі реалізуються такі типи конструкцій:

Що таке вікна-портали?

Вікна-портали

З розсувною системою Rehau у м. Харкові ви зможете відкривати ваше вікно як звичним способом – на себе, так і зовсім по-новому! Тепер стулка вашого вікна може забиратися просто убік, залишаючи більше вільного місця у вашому будинку.

Віконні портали - це:

Більше світла Більше стилю Більше простору Більш комфорту

Німецькі профілі Rehau у поєднанні з будь-яким склопакетом, який підходить саме вашому будинку – розсувні вікна збережуть усі корисні властивості якісних пластикових конструкцій: шумоізоляція, теплоізоляція, безпека, контроль клімату у приміщенні.

Можливості застосування порталів:

Вікна-портали – це унікальні у своєму роді розсувні конструкції, що мають широкі можливості застосування. Розсувні вікна відмінно впишуться в інтер'єр, замінивши звичні балконні двері. Замість звичних стін – віконні отвори від підлоги до стелі, що відкриваються убік, не займаючи зайвого простору. Потрібно просто повернути ручку та легким рухом перемістити стулку убік за допомогою спеціальних шарнірів. Стулка може від'їжджати як на глуху віконну стулку, так і просто на стіну.

Якщо ж ви щасливий власник заміського будинку або котеджу, віконні портали відкриють приголомшливий панорамний вид з будинку на терасу, адже розсувні конструкції дозволяють зробити стулки великого розміру на всю стіну. Система відкривання стулки Patio Z 200 дозволяє витримувати вагу стулок до 200 кг.

Встановивши у своєму будинку вікна-портали, ви отримуєте таке:

Якщо вам потрібно засклити квартиру або невеликий дачний будиночок, отримавши більше світла та простору, засклити веранду, оранжерею, вихід на терасу чи басейн у м. Харкові, то наша компанія може Вам у цьому допомогти і отримати при цьому унікальний вихід на балконний блок, система розсувних вікон з використанням фурнітури Roto Patio є ідеальним вирішенням цих питань!

Окна-порталы Харьков       Вікна-портали REHAU

Вікна-портали REHAU EURO Design Slide   REHAU EURO Design Slide 

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Ми робимо ремонт пластикових ПВХ вікон швидко, якісно та з гарантією! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Ремонтом та монтажем пластикових вікон у м. Харкові на даний момент займається величезна кількість організацій, які не завжди можуть забезпечити Вас якісними виробами. Наша компанія допоможе Вам вирішити проблеми із вікнами.

Скління балконів та лоджій

Скління балконів та лоджій

Заскливши балкон або лоджію, Ви зможете зберігати там все, що Вам захочеться, вирощувати квіти або інші рослини.

Оздоблення укосів ПВХ

Оздоблення укосів ПВХ

Після демонтажу та встановлення нових вікон ПВХ виникає необхідність у обробці віконного отвору. Одним з варіантів обробки є укоси ПВХ – виготовлені з міцного матеріалу – пінополістеролу, укоси несуть як естетичну, так і захисну функцію.

Зимові сади

Зимові сади

Зимовий сад, під яким сьогодні розуміють будь-який прилаштований до будинку засклений простір, стає в наш час все більш популярним. Це є відображенням, з одного боку, загальної тенденції збільшення ролі архітектури зі скла, а з іншої — все більшої потреби в забезпеченні комфорту житла та покращення рівня життя.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ