Офісні перегородки

Грамотний розподіл робочого простору – один із найважливіших пунктів при плануванні офісу. Щоб розділити простір максимально комфортно і при цьому ефективно, при сучасному плануванні все частіше використовуються офісні перегородки.

Переваги офісних перегородок:

ВИДИ ОФІСНИХ ПЕРЕГОРОДОК

АЛЮМІНІЄВІ

Непрозорі офісні перегородки

З МАТОВИМ СКЛОМ

 Офісні перегородки з матовим склом

Офісні перегородки з матовим склом чудово пропускають світло, але при цьому захищають необхідну зону від непотрібних поглядів  

ЦІЛЬНОСКЛЯНІ

Цільноскляні офісні перегородки

Це повноцінна скляна ціна. Незважаючи на те, що такі перегородки традиційно вважаються офісними, встановити їх можна в різних будівлях, включаючи склади і торгові центри

ЕКРАНИ

Екрани

Це невеликі перегородки, які встановлюються прямо на столи співробітників. Можна замовити як глухі або засклені перегородки-екрани, так і комбіновані  

РОЗСУВНІ

Розсувні офісні перегородки

Скляні перегородки розсувного типу підходять для переговорних кімнат, кухні, столової. Також їх можна використовувати в домашніх інтер'єрах для поділу житлових зон

НЕПРОЗОРНІ

Непрозорі офісні перегородки

Глухі офісні перегородки є вогнестійкими, звукоізоляційними та економічними. Оптимально підходять для відділення кабінетів керівників та переговорних кімнат.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Ми робимо ремонт пластикових ПВХ вікон швидко, якісно та з гарантією! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Ремонтом та монтажем пластикових вікон у м. Харкові на даний момент займається величезна кількість організацій, які не завжди можуть забезпечити Вас якісними виробами. Наша компанія допоможе Вам вирішити проблеми із вікнами.

Скління балконів та лоджій

Скління балконів та лоджій

Заскливши балкон або лоджію, Ви зможете зберігати там все, що Вам захочеться, вирощувати квіти або інші рослини.

Оздоблення укосів ПВХ

Оздоблення укосів ПВХ

Після демонтажу та встановлення нових вікон ПВХ виникає необхідність у обробці віконного отвору. Одним з варіантів обробки є укоси ПВХ – виготовлені з міцного матеріалу – пінополістеролу, укоси несуть як естетичну, так і захисну функцію.

Зимові сади

Зимові сади

Зимовий сад, під яким сьогодні розуміють будь-який прилаштований до будинку засклений простір, стає в наш час все більш популярним. Це є відображенням, з одного боку, загальної тенденції збільшення ролі архітектури зі скла, а з іншої — все більшої потреби в забезпеченні комфорту житла та покращення рівня життя.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ