Засклення котеджів

Засклення котеджів
Задумавши Будувати будинок, звичайно, хочеться, щоб він був несхожим на інші і відображав характерну індивідуальність господаря - був яскравим, стильним і практичним. Вікна ПВХ - найважливіша деталь будинку та відіграє не останню роль у створенні його зовнішнього вигляду.

Харківська Віконна Компанія Rehau пропонує весь комплекс робіт по:

Оскільки ця робота вимагає високої професійності фахівців, багато Клієнтів зупиняють вибір на нашій Компанії.

Ми безкоштовно надаємо виїзд  інженера-замірника. Всі наші фахівці мають технічні знання, необхідні для проектування.

УМОВИ СКЛЮЧЕННЯ:

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Ми робимо ремонт пластикових ПВХ вікон швидко, якісно та з гарантією! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Ремонтом та монтажем пластикових вікон у м. Харкові на даний момент займається величезна кількість організацій, які не завжди можуть забезпечити Вас якісними виробами. Наша компанія допоможе Вам вирішити проблеми із вікнами.

Скління балконів та лоджій

Скління балконів та лоджій

Заскливши балкон або лоджію, Ви зможете зберігати там все, що Вам захочеться, вирощувати квіти або інші рослини.

Оздоблення укосів ПВХ

Оздоблення укосів ПВХ

Після демонтажу та встановлення нових вікон ПВХ виникає необхідність у обробці віконного отвору. Одним з варіантів обробки є укоси ПВХ – виготовлені з міцного матеріалу – пінополістеролу, укоси несуть як естетичну, так і захисну функцію.

Зимові сади

Зимові сади

Зимовий сад, під яким сьогодні розуміють будь-який прилаштований до будинку засклений простір, стає в наш час все більш популярним. Це є відображенням, з одного боку, загальної тенденції збільшення ролі архітектури зі скла, а з іншої — все більшої потреби в забезпеченні комфорту житла та покращення рівня життя.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ