Скління балконів та лоджій

Навіщо потрібно скління балкона або лоджії?

Зачем нужно остекление балкона или лоджии

«Теплий» 
Засклення лоджії в даному випадку здійснюється на основі профілів ПВХ: Rehau, які оснащені пристроєм «клімат-контроль».  Крім скління, за Вашим бажанням, ми робимо теплоізоляцію та утеплення вікон, яка може бути різного рівня, аж до створення додаткової кімнати, де можна жити. Утеплення вікон створює можливість навіть вирощувати на лоджії рослини.

Остекление лоджии на основе профилей ПВХ: Rehau Застекление, теплоизоляция и утепление окон

Арт оздоблення балконів та лоджій (новинка) Харківської Віконної Компанії Rehau представляє до вашої уваги ексклюзивна пропозиція – оздоблення балкона або лоджії унікальними Арт-панелями. Завдяки технологіям нанесення зображення на пластик, ви можете відчути себе дизайнером та підібрати індивідуальне зображення для оформлення свого балкона чи лоджії. Або ви можете скористатися великим вибором готових рішень, ось деякі з них:

Арт отделка балконов и лоджий Отделка балкона или лоджии уникальными Арт-панелями

Арт оздоблення балконів і лоджій (новинка) Оздоблення балконів та лоджій Rehau Харків

Засклення балконів або лоджій Rehau Харків

 

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Ми робимо ремонт пластикових ПВХ вікон швидко, якісно та з гарантією! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Ремонтом та монтажем пластикових вікон у м. Харкові на даний момент займається величезна кількість організацій, які не завжди можуть забезпечити Вас якісними виробами. Наша компанія допоможе Вам вирішити проблеми із вікнами.

Оздоблення укосів ПВХ

Оздоблення укосів ПВХ

Після демонтажу та встановлення нових вікон ПВХ виникає необхідність у обробці віконного отвору. Одним з варіантів обробки є укоси ПВХ – виготовлені з міцного матеріалу – пінополістеролу, укоси несуть як естетичну, так і захисну функцію.

Зимові сади

Зимові сади

Зимовий сад, під яким сьогодні розуміють будь-який прилаштований до будинку засклений простір, стає в наш час все більш популярним. Це є відображенням, з одного боку, загальної тенденції збільшення ролі архітектури зі скла, а з іншої — все більшої потреби в забезпеченні комфорту житла та покращення рівня життя.

Засклення котеджів

Засклення котеджів

Задумавши будувати будинок, звичайно хочеться, щоб він був несхожим на інші та відображав характерну індивідуальність господаря – був яскравим, стильним та практичним. Вікна ПВХ - найважливіша деталь будинку та відіграє не останню роль у створенні його зовнішнього вигляду.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ