Зимові сади

Зимовий сад, під яким сьогодні розуміють будь-який прибудований до будинку засклений простір, стає в наш час все більш популярним. Це є відображенням, з одного боку, загальної тенденції збільшення ролі архітектури з скла, а з іншого. все більшої потреби в забезпеченні комфорту житла і поліпшення рівня життя. Для мешканців країн з тривалим холодним періодом зимовий сад покращує умови проживання за рахунок підвищення теплового та світлового комфорту: досягається ефект штучного подовження теплого сезону.

Зимові сади — нові ідеї

Зимові сади — нові ідеї

Ми займаємося виробництвом таких зимових садів, які можна використовувати не тільки, як оранжереї, але і житлові приміщення. До недавнього часу багато ідей у ​​виробництві зимових садів були нездійсненні через відсутність на ринку необхідних матеріалів. , які радують наш погляд легкістю та елегантністю конструкції, різноманітністю кольорів та типів скління.

Поняття зимового саду включає в себе не тільки власне прибудови до будинку заскленого простору для саду, але і будь-які скляні елементи, вписані в архітектуру будинку, будь то дах, стіна. Сьогодні, поряд з незвичайними пластиковими вікнами, зимові сади стали все частіше з'являтися в пентхаусах елітних будинків mdash; що, як і в середні віки, відзначає приналежність його господаря до забезпеченого стану.

Зимові сади — від балкону до тераси заміського будинку

У відповідності з побажаннями замовника можливі найрізноманітніші варіанти рішень конструкції зимового саду — це може бути алюмінієвий зимовий сад, або скляна конструкція з використанням інших матеріалів. В даний час все більшої популярності набувають саме алюмінієві зимові сади. Це пояснюється тим, що алюмінієвий зимовий сад являють собою конструкцію, дуже стійку до впливів зовнішнього середовища, до того ж &nb; витончену і привабливу. Завдяки новим матеріалам, а також сучасним інженерним і технічним можливостям в області вентиляції, опалення та затінення в зимовий сад можна перетворити терасу заміського будинку або засклений балкон своєї квартири.

Зимові сади: конструкція №6Зимові сади: конструкція №8Зимові сади: конструкція №9

Зимові сади: конструкція №10Зимові сади: конструкція №11Зимові сади: конструкція №12

Зимові сади: конструкція №13Зимові сади: конструкція №14Зимові сади: конструкція №15

 1. Прямокутний односхилий.
 2. Прямокутний односхилий із зламом.
 3. Прямокутний двосхилий.
 4. Одношаровий кутовий внутрішній.
 5. Одноносний кутовий зовнішній.
 6. Одношаровий еркерний зовнішній.
 7. Кутовий односхилий одноеркерний.
 8. Однозносний двоеркерний.
 9. Одношаровий кутовий одноеркерний.
 10. Двосхилий з еркером.
 11. Альтанка багатогранна.
 12. Альтанка багатогранна.
 13. Альтанка шестигранна.
 14. альтанка, що прибудовується.
 15. Альтанка тригранна.

Виготовлення зимових садів: етапи

 1. Зимові сади. Засклення. Щоб створити власний зимовий сад у Харкові чи будь-якому іншому місті, необхідно спочатку визначити приміщення, в яких будуть розташовуватися зимові сади. Сучасні матеріали (склопакети, алюміній, ПВХ) дозволяють підтримувати задану вологість повітря, необхідний температурний режим і потрібний ступінь освітлення або затемнення зимових садів. це перший крок до створення у вас будинку будинку зимових садів Скління може вестися і на етапі будівництва будинку, і після його закінчення: у вигляді прибудови до будівлі, що вже використовується.
 2. Проектування зимового саду. Класичний зимовий сад. Проект Класичний зимовий сад – це велике приміщення, прикрашене традиційними для ваших кліматичних умов кімнатними рослинами. Елементами класичного проекту зимового саду можуть стати клітини з птахами, черепахами, невеликою водоймою або басейном. Відмінними рисами проекту зимового саду в класичному стилі стають: строгі клумби з чіткими межами та бездоганною симетрією, велика площа приміщення, поліни, корчі, невеликі живі дерева та штучний камінь. Японський зимовий сад Проект японського зимового саду розроблено дуже давно. Максимум повітря, лаконічність аксесуарів, вільні простори, простота форм, асиметрія, – це провідні елементи дизайну зимових садів цього типу. Для того, щоб зробити зимовий сад проекту в японському стилі, необхідно звернутися до фахівця з оформлення інтер'єру або дослідити спеціальну літературу. Незважаючи на простоту, влаштувати японський зимовий сад у Харкові досить складно. Для того, щоб досягти бажаного ефекту, слід підібрати та чітко продумати конструкції з натурального або штучного каменю, одну або кілька рослин та водних джерел.  Hi-tech зимовий сад Проект у стилі Нi-tech – це метал, бетон, скло, мінімум рослин найоригінальніших видів, чіткі геометричні форми. Такий зимовий сад чудово виглядатиме в офісі, кабінеті або приймальні. Класичним прикладом такого проекту у стилі Нi-tech стає алюмінієвий зимовий сад.
 3. Зимовий сад у стилі Модерн. Проектування зимового саду у Харкові в модерновому стилі – цей напрямок, особливо популярний у міленіум. Подібні проекти відрізняє легкість ліній, простота, величезні повітряні простори та мінімум декоративних елементів.   3. Виготовлення та монтаж зимових садів Виготовлення зимових садів – технічно складна робота, яку краще довірити професіоналам. Виготовлення зимових садів стало одним із головних напрямків діяльності нашої компанії. Наш профіль – це виготовлення зимових садів із ПВХ із застосуванням склопакетів або алюмінію. Виготовлення зимових садів залежить від наступних факторів: типу матеріалів скління, виду конструкції (окремо стоїть зимовий сад, або зимовий сад, прибудований до будинку), системи вентиляції, теплопостачання та каналізації, вартості та термінів проекту.  
 4. Декорування. Декорування зимового саду – це діяльність,спрямовану на остаточне оформлення проекту. Саме на заключному етапі втілюється в життя проект зимового саду.  

 Проект підсвічування

Щоб підкреслити оригінальність композиції та інтер'єру зимового саду, іноді досить просто правильно продумати систему підсвічування. Вибирайте лише елементи декору, які ви хочете підкреслити. Незвичайним рішенням стане підсвічування водних джерел: фонтанів, водоспадів, каскадів. Віддавайте перевагу лампам з м'яким ненав'язливим світлом, непомітним стороннім оком, при виборі джерел освітлення, і ретельно маскуйте їх. Нехай промінь світла падає під невеликим кутом і розсіюватиметься догори м'яким світлом. У зимових садах можуть стати об'єктом підсвічування та вікна. Вибираючи цей варіант, при склінні зимового саду або склінні балконів вибирайте лише несподівані та яскраві варіанти склопакетів або темні тони скла.  

Конструкція зимових садів

Конструкція зимових садів визначається функціональним призначенням та розташуванням приміщення. Ми маємо можливість розробити свій оригінальний проект або вибрати типову конструкцію. Сьогодні хітом замовлень став алюмінієвий зимовий сад. Однак це не та холодна конструкція, яку ви звикли бачити при склінні балконів або склінні вікна Зимові сади з алюмінію. це добре утеплені приміщення з системами водопостачання, опалення та вентиляції.

Популярною конструкцією зимових садів є альтанка. Вона може як прилаштовуватися до споруди, так і стати самостійним об'єктом біля вашого саду. Також затребувані внутрішні і зовнішні сади, що прибудовуються. Вони можуть розташовуватися як зовні, так і всередині вашого будинку.  

Засклення зимового саду здійснюється лише після того, як ви остаточно визначитеся з його проектом. Як правило, спочатку монтується конструкція скління даху, потім проводиться скління стін. При склінні даху найчастіше застосовуються алюмінієво-пластикові або алюмінієві профілі, що відрізняються витонченим зовнішнім виглядом, легкістю та міцністю. В даний час будівництво більшості котеджів супроводжується плануванням таких функціональних та практичних приміщень, як зимові сади. Скління проводиться як з утепленням, так і без. Поширена конструкція зимових садів передбачає максимальне проникнення у приміщення повітря та сонячних променів. Тому ваш зимовий сад може стати кімнатою відпочинку, їдальнею чи кабінетом. Саме оригінальна та естетична конструкція зимових садів забезпечує їхню популярність. Наша компанія пропонує вашій увазі послуги з виготовлення зимових садів: скління, rehau вікна, зимові сади, вікна пвх, алюмінієвий зимовий сад, зимові сади, зимовий сад у Харкові.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Ми робимо ремонт пластикових ПВХ вікон швидко, якісно та з гарантією! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Ремонтом та монтажем пластикових вікон у м. Харкові на даний момент займається величезна кількість організацій, які не завжди можуть забезпечити Вас якісними виробами. Наша компанія допоможе Вам вирішити проблеми із вікнами.

Скління балконів та лоджій

Скління балконів та лоджій

Заскливши балкон або лоджію, Ви зможете зберігати там все, що Вам захочеться, вирощувати квіти або інші рослини.

Оздоблення укосів ПВХ

Оздоблення укосів ПВХ

Після демонтажу та встановлення нових вікон ПВХ виникає необхідність у обробці віконного отвору. Одним з варіантів обробки є укоси ПВХ – виготовлені з міцного матеріалу – пінополістеролу, укоси несуть як естетичну, так і захисну функцію.

Засклення котеджів

Засклення котеджів

Задумавши будувати будинок, звичайно хочеться, щоб він був несхожим на інші та відображав характерну індивідуальність господаря – був яскравим, стильним та практичним. Вікна ПВХ - найважливіша деталь будинку та відіграє не останню роль у створенні його зовнішнього вигляду.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ