Оздоблення укосів ПВХ

Після демонтажу та встановлення нових вікон ПВХ виникає потреба в обробці віконного отвору. 

Однією з варіантів обробки є укоси ПВХ – виготовлені із міцного матеріалу – пінополістерола, укоси несуть як естетичну, так і захисну функцію. 

Оздоблення віконних отворів укосами ПВХ це додаткова звуко-і теплоізоляція вікна. Вони міцні і не вимагають спеціального догляду, не схильні до старіння і не мають властивості з часом втрачати колір. Віконний отвір, оброблений укосами виглядає акуратно та привабливо. Більше немає необхідності вирівнювати віконний отвір і фарбувати його після сезону. Укоси значно полегшують догляд за вікном, легко очистити їх від забруднень, використовуючи стандартні миючі засоби, які ви звикли використовувати кожен день.

ОБРОБКА ВІДКОСАМИ ПВХ НЕСТАНДАРТНИХ ВІКОННИХ ПРОЄМІВ

Навіть якщо у вас нестандартний віконний  отвор – круглий або арочний, а колір ваших вікон підібраний відповідно до дизайну приміщення – наша компанія виконує обробку віконного отвору будь-якої складності та конфігурації, а велика палітра кольорів укосів ПВХ дозволить легко підібрати саме той колір, який Ви задумали.

На сьогоднішній день укоси ПВХ це найбільш швидкий та економічно вигідний спосіб обробки віконного отвору.

За всіма правилами монтажу віконний отвір обробляється укосами наступного дня після встановлення вікон, після повного висихання монтажної піни, якою герметизується та фіксується віконна конструкція. 

Стики укосів обробляються силіконом - цей варіант надає віконному отвору цілісність та акуратність. Периметр віконного отвору за бажанням так само обрамляються пластиковим куточком.

КІЛЬКА ПЛЮСІВ НА КОРИСТУ ОБРОБКИ ВІКОННОГО ПРОЄМУ Укосами ПВХ:

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Ремонт вікон

Ремонт вікон

Ми робимо ремонт пластикових ПВХ вікон швидко, якісно та з гарантією! ТЕЛЕФОНУЙТЕ! Ремонтом та монтажем пластикових вікон у м. Харкові на даний момент займається величезна кількість організацій, які не завжди можуть забезпечити Вас якісними виробами. Наша компанія допоможе Вам вирішити проблеми із вікнами.

Скління балконів та лоджій

Скління балконів та лоджій

Заскливши балкон або лоджію, Ви зможете зберігати там все, що Вам захочеться, вирощувати квіти або інші рослини.

Зимові сади

Зимові сади

Зимовий сад, під яким сьогодні розуміють будь-який прилаштований до будинку засклений простір, стає в наш час все більш популярним. Це є відображенням, з одного боку, загальної тенденції збільшення ролі архітектури зі скла, а з іншої — все більшої потреби в забезпеченні комфорту житла та покращення рівня життя.

Засклення котеджів

Засклення котеджів

Задумавши будувати будинок, звичайно хочеться, щоб він був несхожим на інші та відображав характерну індивідуальність господаря – був яскравим, стильним та практичним. Вікна ПВХ - найважливіша деталь будинку та відіграє не останню роль у створенні його зовнішнього вигляду.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ