Ремонт вікон

Ми робимо ремонт пластикових ПВХ вікон. 

Швидко, якісно та з гарантією! ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

Ремонт вікон

Ремонт вікон та монтаж металопластикових вікон на даний момент займається величезна кількість організацій, які не завжди можуть забезпечити Вас якісними виробами.

Через деякий час несправності в механізмах вікон на металопластикових вікнах, в результаті їх природного старіння, або неякісне виконання корпусу або будь-яких деталей ваших вікон, можуть виявлятися певні дефекти, які потребують усунення, тобто. ремонті.

Вікна ПВХ відомі всім своєю надійністю та стійкістю до різноманітних агресивних впливів зовнішнього середовища. Однак це твердження стосується лише матеріалу профілю ПВХ. Фурнітура, ущільнювачі, склопакети та інші елементи віконної системи такою довговічністю похвалитися не можуть, а відсутність необхідного обслуговування взагалі виходять з ладу. 

Харківська Віконна Компанія Rehau. Ремонт вікон

Перші ознаки, які змусять вас звернути увагу на це:

Хочете замовити проведення будь-якого ремонту пластикових вікон? Вам   достатньо звернутися до фахівців компанії, які зможуть відповісти на будь-які питання.

Після відвідування наших фахівців із сервісної служби Ви отримуєте виріб, який прослужить Вам ще довгі роки, і Вам не доведеться витрачати набагато більші суми на них. придбання.

Ми виконуємо такі види робіт:

Якщо проживаєте в місті Харкова – ремонт вікон буде здійснено максимально швидко.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Скління балконів та лоджій

Скління балконів та лоджій

Заскливши балкон або лоджію, Ви зможете зберігати там все, що Вам захочеться, вирощувати квіти або інші рослини.

Оздоблення укосів ПВХ

Оздоблення укосів ПВХ

Після демонтажу та встановлення нових вікон ПВХ виникає необхідність у обробці віконного отвору. Одним з варіантів обробки є укоси ПВХ – виготовлені з міцного матеріалу – пінополістеролу, укоси несуть як естетичну, так і захисну функцію.

Зимові сади

Зимові сади

Зимовий сад, під яким сьогодні розуміють будь-який прилаштований до будинку засклений простір, стає в наш час все більш популярним. Це є відображенням, з одного боку, загальної тенденції збільшення ролі архітектури зі скла, а з іншої — все більшої потреби в забезпеченні комфорту житла та покращення рівня життя.

Засклення котеджів

Засклення котеджів

Задумавши будувати будинок, звичайно хочеться, щоб він був несхожим на інші та відображав характерну індивідуальність господаря – був яскравим, стильним та практичним. Вікна ПВХ - найважливіша деталь будинку та відіграє не останню роль у створенні його зовнішнього вигляду.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ