Вікна REHAU

Rehau Euro-Design 60

Rehau Euro-Design 60

Трикамерна профільна система Rehau Euro-Design 60 є найпопулярнішим рішенням серед наших споживачів. І це не дивно, адже дана система відповідає всім вимогам щодо тепло- і шумоізоляції, при цьому Rehau Euro-Design 60 найдоступніша пропозиція від концерну Рехау.

Rehau Euro-Design 70

Rehau Euro-Design 70

П'ятимірна профільна система Rehau Euro-Design 70 є найкращою пропозицією від Rehau у співвідношенні ціни та якості. Профіль дуже популярний у центральній та західній Європі.

Rehau Brillant-Design 70

Rehau Brillant-Design 70

Профільна система Brillant-Design відноситься до елітних систем Rehau. Основною відмінністю цієї пропозиції від решти рішень Rehau є унікальний дизайн. Елегантний напівкруглий стулок системи Brillant-Design дуже добре підходить для реалізації цікавих дизайнерських задумів.

Rehau Synego 80

Rehau Synego 80

Світ прагнутиме розвитку енергозберігаючих технологій, а компанія Рехау є одним із флагманів у роботі над енергоефективними рішеннями. Ми раді повідомити, що вже сьогодні Ви можете замовити вікна із нової профільної системи REHAU SYNEGO у м. Харкові. Профіль має монтажну глибину 80 мм.

Rehau Geneo 86

Rehau Geneo 86

Система Geneo від Rehau є революцією в галузі енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції.

Розсувні вікна REHAU

Розсувні вікна REHAU

Якщо Вас цікавлять розсувні вікна Rehau, Ви потрапили за адресою! Харківська віконна компанія Біфоріум пропонує Вам свою продукцію за найдоступнішими цінами у Харкові.

 
2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ