Rehau Geneo 86

Сиcтема Geneo від Rehau є революцією в галузі енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції. Основною відмінністю профілю Geneo від решти віконних профільних систем є те, що Geneo не має сталевого армування. Це стало можливим завдяки застосуванню інноваційного матеріалу на основі фіброволокна — RAUFIPRO. Для порівняння цей матеріал широко застосовується в авіабудуванні та конструюванні болідів "Формули-1".

Rehau Geneo у картинках:
Екологічний профіль Rehau Geneo 86


Економія енергії до 76%

 


Економія енергії до 76%

Найсміливіші уявлення про можливості сучасних вікон перевершують віконні системи REHAU GENEO. У здатності берегти тепло їм немає рівних: завдяки високотехнологічному матеріалу RAU-FIPRO та інноваційній конструкції вікна з профілів GENEO знижують втрати енергії на 76% порівняно з дерев'яними вікнами, встановленими в панельні будинки 70-х років!У два рази менше шуму

Вдвічі менше шуму

Вікна GENEO дозволять насолоджуватися тишею та спокоєм, навіть якщо ваш будинок знаходиться на відстані 40м від автостради з інтенсивним рухом. Цього вдається досягти завдяки особливо широкому фальцю скління (66 мм), що дозволяє встановлювати різні заповнення товщиною до 53 мм (в т.ч. спеціальні звукоізоляційні стекла), а також наявності додаткового центрального контуру ущільнення.
1 75 дБ — рівень шуму 6-смугової автостради. При використанні відповідного склопакета ваші вікна з профілів REHAU GENEO можуть досягти рівня звукоізоляції до 40 дБ, що створює оптимальні умови для повноцінного відпочинку та спокійного сну.


Характеристики профільної системи Geneo:

  • монтажна ширина системи складає 86 мм
  • кількість камер: 6камер
  • показник теплоізоляції: Uf = 1,6 Вт/м&K/Rf**= 0,62 м&K/Вт
  • показник звукоізоляції Rw,P = 47 дБ
  • безпека від злому до класу 2 (ENV 1627)
  • повітропроникність: 4 (EN 12207)
  • водопроникність:9A (EN 12208)

Переваги системи Geneo:
Революційна профільна система Rehau Geneo не має аналогів та рівних собі систем у галузі теплоізоляції та енергозбереження. Унікальний матеріал RAUFIPRO на волоконній основі дозволяє відмовитися від додаткового сталевого армування, що полегшує конструкцію та продовжує термін служби фурнітури.

Область застосування:
Індивідуальне будівництво, об'єкти з індивідуальною системою опалення. В цілому, Генео ідеально підходить для об'єктів із найвищими вимогами до теплоізоляції.

Де проводитися профільна система Rehau Geneo?
Інноваційна профільна система Geneo виробляється тільки на німецькому заводі концерну Rehau у місті Віттмунд (Німеччина).

Від автора:
Як уже неодноразово говорили про концерн Рехау – він не стоїть на місці, постійно розвивається та дарує людям корисні винаходи у вигляді пластикового профілю для вікон. Швидше за все, ідея створити щось нове давно не давала спокою німецьким інженерам.

Космічний шатл та вікно в спальні, спортивний болід «формула 1» і лоджія здається, що ці поєднання вийшли шляхом склеювання газетних заголовків на аркуші А4 і не мають нічого спільного. Але, якби все було так передбачувано, ми ніколи б не чекали на поїзд на станції, що спізнюється, або літак, що маневрує в потоках циклону. Світ не ідеальний і тому сьогодні, всі прагнуть зробити його таким! Фахівці стверджують, що в найближчому майбутньому, 70% усіх матеріалів, які ми використовуємо, сьогодні будуть замінені на новіші, невідомі раніше (можливо навіть фантастичні) матеріали! І це так! У віконному світі, ці зміни вже набирають обертів! Система Geneo – саме та біла ворона, на яку варто звернути увагу.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22

Зателефонуйте нам, щоб докладніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Замовити вікна REHAU GENEO в Харків

Rehau Euro-Design 60

Rehau Euro-Design 60

Трикамерна профільна система Rehau Euro-Design 60 є найпопулярнішим рішенням серед наших споживачів. І це не дивно, адже дана система відповідає всім вимогам щодо тепло- і шумоізоляції, при цьому Rehau Euro-Design 60 найдоступніша пропозиція від концерну Рехау.

Rehau Euro-Design 70

Rehau Euro-Design 70

П'ятимірна профільна система Rehau Euro-Design 70 є найкращою пропозицією від Rehau у співвідношенні ціни та якості. Профіль дуже популярний у центральній та західній Європі.

Rehau Brillant-Design 70

Rehau Brillant-Design 70

Профільна система Brillant-Design відноситься до елітних систем Rehau. Основною відмінністю цієї пропозиції від решти рішень Rehau є унікальний дизайн. Елегантний напівкруглий стулок системи Brillant-Design дуже добре підходить для реалізації цікавих дизайнерських задумів.

Rehau Synego 80

Rehau Synego 80

Світ прагнутиме розвитку енергозберігаючих технологій, а компанія Рехау є одним із флагманів у роботі над енергоефективними рішеннями. Ми раді повідомити, що вже сьогодні Ви можете замовити вікна із нової профільної системи REHAU SYNEGO у м. Харкові. Профіль має монтажну глибину 80 мм.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ