Rehau Synego 80

Rehau Synego 80
Rehau Synego 80
Rehau Synego 80

Rehau Synego 80 Харків

Світ прагнутиме розвитку енергозберігаючих технологій, а компанія Рехау є
одним із флагманів у роботі над енергоефективними рішеннями.
Ми раді повідомити, що вже сьогодні Ви можете замовити вікна з нової профільної системи REHAU SYNEGO у м. Харкові. Профіль має монтажну глибину 80 мм і відповідає всім нормам і стандартам для ПВХ систем.

Для яких будівель рекомендовані вікна з профільної системи Рехау СИНЕГО?

Вікна з ПВХ профілю Рехау Синього Ідеально підходять для квартир з індивідуальним опаленням та котеджів, де гостро стоїть питання про енергозбереження. Монтажна глибина профілю 80 мм, що ефективно застосовувати як у нових будинках, так і при реконструкції старих споруд. Також дана профільна система має дуже хороші показники із звукоізоляції (47 Дб).

Перевага профільної системи Rehau Synego:

Відрізняється найвищими показниками тепло та звукоізоляції.
Нова профільна система має революційні показники звукоізоляції. Ваше приміщення буде не тільки теплим, а й дуже тихим. Особливої ​​уваги заслуговують ущільнювач системи Rehau SYNEGO. Виключена навіть найменша можливість продування виробів. Поверхня системи гарантує чудовий зовнішній вигляд вікон на десятки років. Дуже гладка поверхня профілю High Definition Finishing не залишає шансів для пилу та бруду.
Rehau SYNEGO увіллється в будь-який інтер'єр. Величезний вибір декорів і кольорів ламінації дає можливість зробити вікно бездоганним та індивідуальним.

Характеристики профілю SYNEGO:
;" title="Вікна Rehau Synego 80" src="/i/226/okna-rehau-synego-80.jpg" alt="Вікна Rehau Synego 80" width="690" height="690" /> Монтажна глибина 80 мм;

Завдяки невеликій товщині рами та стулки, збільшується потрапляння природного освітлення до кімнати;

7 камер у рамі та 6 камер у стулці - забезпечують максимальне теплозбереження;
REHAU HDF -поверхня ( High Definition Finishing ) - оптимальна гладкість поверхні;

Підвищений рівень злобезпеки, з яким злодіїві ще важче потрапити до приміщення;
звукоізоляція до 47 Дб.

 
Вікна Rehau Synego 80 характеристики

 

Купити вікна з профілю Рехау Сінього в м. Харкові.

Rehau Euro-Design 60

Rehau Euro-Design 60

Трикамерна профільна система Rehau Euro-Design 60 є найпопулярнішим рішенням серед наших споживачів. І це не дивно, адже дана система відповідає всім вимогам щодо тепло- і шумоізоляції, при цьому Rehau Euro-Design 60 найдоступніша пропозиція від концерну Рехау.

Rehau Euro-Design 70

Rehau Euro-Design 70

П'ятимірна профільна система Rehau Euro-Design 70 є найкращою пропозицією від Rehau у співвідношенні ціни та якості. Профіль дуже популярний у центральній та західній Європі.

Rehau Brillant-Design 70

Rehau Brillant-Design 70

Профільна система Brillant-Design відноситься до елітних систем Rehau. Основною відмінністю цієї пропозиції від решти рішень Rehau є унікальний дизайн. Елегантний напівкруглий стулок системи Brillant-Design дуже добре підходить для реалізації цікавих дизайнерських задумів.

Rehau Geneo 86

Rehau Geneo 86

Система Geneo від Rehau є революцією в галузі енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ