Rehau Brillant-Design 70

Rehau Brillant-Design 70
Rehau Brillant-Design 70
Rehau Brillant-Design 70
Rehau Brillant-Design 70
Rehau Brillant-Design 70
Rehau Brillant-Design 70

Вікна_Rehau Brillant-Design 70

Профільна система Brillant-Design відноситься до елітних систем Rehau. Основною відмінністю даної пропозиції від решти рішень Rehau є унікальний дизайн. Елегантний напівкруглий стулок системи Brillant-Design дуже добре підходить для реалізації цікавих дизайнерських задумів. Вибираючи Brillant-Design, Ви вибираєте вікна, які не залишаться поза увагою гостей Вашої оселі.

Rehau Brillant-Design у картинках:

Brillant-Design 70

Характеристики профільної системи Rehau Brillant-Design:

  • монтажна ширина системи складає 70мм
  • кількість камер: 5 камер
  • показник теплоізоляції: Uf=0,99 Вт/м&K/Rf1,01 м&K/Вт
  • показник звукоізоляції Rw,P = 43 дБ
  • безпека від злому RC3
  • повітропроникність класу 4 відповідно до EN 12207
  • водопроникність: клас E 900 відповідно до EN 12208

Переваги системи Brillant-Design:
Незважаючи на відмінні показники тепло- та шумоізоляції, профільна система Brillant-Design насамперед перевершує аналоги з дизайну. Неповторний зовнішній вигляд, стабільна за кольором та ідеально гладка поверхня профілю Brillant незамінні у випадку якщо йдеться про ексклюзивність вікон та найвищі вимоги до зовнішнього вигляду вікон.

Область застосування:
Це рішення від Rehau застосовується, як правило, при будівництві котеджів. Основною відмінністю Rehau Brillant-Design від Rehau Euro-Design 70 є унікальна закруглена стулка, елегантність якої можна оцінити з вулиці (при закритій стулці). Саме тому система Brillant більше застосовується в індивідуальному будівництві і менше в багатоквартирних будинках.

Де проводитися профільна система Rehau Brillant-Design? Профільна система Brillant-Design виробляється на заводі концерну Rehau у місті Віттмунд (Німеччина).

Основні відмінності між Brillant-Design та Euro-Design 70:

Відмінність_№1

Відмінність_№2

Відмінність_№3

Від автора:

Говорячи про технічні показники системи та порівнюючи її з іншими пропозиціями Rehau (Euro-Design 60 і Euro-Design 70), може виникнути відчуття, що Brillant-Design не має нічого крім гучної назви. Але це далеко не так!

Округлення зовнішньої поверхні стулки, зробило її візуально ширшим і масивнішим. Особисто у мене, серія «Брильянт» асоціюється з дерев'яними вікнами (тільки не зі старими савдеповськими, а євровікнами), завдяки тому ж заокругленню. Багато наших замовників, коли ставиш їм два куточки (70-ку і Брильянт), просто захоплюються Brillant-Design (особливо представниками гарної статі:) і їхня рука мимоволі тягнеться до Брильянта!…Спробуй тут поясни.

Цю серію в основному замовляють для приватних будинків та котеджів, оскільки там є можливість побачити «родзинку» Брильянта (нагадаю, що округлена зовнішня частина стулки, і саме з вулиці видно ту саму відмінність). Як на мене — логічно. Наприклад, встановивши таке вікно на 8 поверсі, оцінити його зможуть тільки голуби, що пролітають повз:). Ще один серйозний факт на користь Брильянта: якщо зробити ламінацію системи — вікна реально починають виділятися серед решти будиночків! Текстура дерева, плавність граней і легкий відблиск зупиняють погляд оточуючих. Багато хто зверне увагу і, задумливо киваючи, схвалить Ваш вибір!

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Купити вікна Рехау Brillant-Design у Харкові

Rehau Euro-Design 60

Rehau Euro-Design 60

Трикамерна профільна система Rehau Euro-Design 60 є найпопулярнішим рішенням серед наших споживачів. І це не дивно, адже дана система відповідає всім вимогам щодо тепло- і шумоізоляції, при цьому Rehau Euro-Design 60 найдоступніша пропозиція від концерну Рехау.

Rehau Euro-Design 70

Rehau Euro-Design 70

П'ятимірна профільна система Rehau Euro-Design 70 є найкращою пропозицією від Rehau у співвідношенні ціни та якості. Профіль дуже популярний у центральній та західній Європі.

Rehau Synego 80

Rehau Synego 80

Світ прагнутиме розвитку енергозберігаючих технологій, а компанія Рехау є одним із флагманів у роботі над енергоефективними рішеннями. Ми раді повідомити, що вже сьогодні Ви можете замовити вікна із нової профільної системи REHAU SYNEGO у м. Харкові. Профіль має монтажну глибину 80 мм.

Rehau Geneo 86

Rehau Geneo 86

Система Geneo від Rehau є революцією в галузі енергозберігаючих технологій і не має аналогів, які могли б наблизитися за показниками теплоізоляції.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ