Topalit

Topalit

Topalit Austria
Підвіконня Topalit

Вже понад 40 років компанія Topalit виробляє підвіконня та стільниці преміум-класу, виготовлені з добірної деревини з додаванням полімерних смол. Підвіконня Topalit, що раніше називалося Werzalit G.m.b.H Austria, після зміни назви торгової марки не втратив своїх унікальних властивостей: термостійкість і абсолютна вологостійкість, стійкість до механічних впливів, екологічність і високий термін служби.

Весомою перевагою матеріалу Topalit перед аналогічними продуктами є інноваційне покриття XD(xtra durability). Покриття XD забезпечує ще більший захист від подряпин та механічних впливів, що збільшує термін служби підвіконня Topalit. Тестування покращеного покриття XD у Незалежному Австрійському Інституті Дослідження Деревини показало, що опір пошкодженням підвіконь Topalit з покриттям XD у 10 разів вищий, ніж у аналогічних поверхонь.

Міцний, надійний, покритий декоративним шаром, водостійкий підвіконня Topalit в Харкові є справжньою класикою інтер'єру. Підвіконня Topalit виготовляється у різних варіантах декору та структури поверхні. Ви обов'язково знайдете відповідні кольори – від чистого білого до фактуру дерева або каменю, що повторюють. Висота капіноса підвіконня складає 40 мм, стандартна довжина підвіконня Topalit –; 5,5 м, Ви можете вибрати будь-яку ширину в діапазоні від 150 до 500 мм. з кроком по 50 мм.

Компанія Rehau надає послуги з якісного монтажу підвіконь Toplait у м. Харкові.

 

Підвіконня Topalit_у_Харкові

Колірна гама

Колірна_гамма

* Наведені на сайті кольори можуть відрізнятися від оригіналу. Перед замовленням рекомендуємо порівняти вибраний декор із оригіналом.
Інформацію про наявність декорів та зразків кольору уточнюйте у наших менеджерів за тел. (057) 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27.

Підвіконня доступні в наступних декорах та оздобленнях

Декоры и отделки Topalit

Перевага

Перевага підвіконь

Послуги з обробки

Послуги_по_обробці


Купити підвіконня Topalit у Харкові

SillPro
http://sillpro.com.ua

Moeller

Moeller

Комбінація передових технологій та екологічна безпека дозволили продовжити термін експлуатації підвіконь до 40 років та створили бренду репутацію "ЕТАЛОН ЯКОСТІ"

REHAU

REHAU

Ідеальним доповненням до Вашого вікна стане міцне та легке у догляді підвіконня REHAU (виробництво: Німеччина). Ви можете вибрати будь-який варіант: від найпростішого білого підвіконня з поверхнею із ПВХ-плівки до кольорового підвіконня з меламіновим покриттям.

Werzalit

Werzalit

Зроблений у Німеччині ефективне та якісне рішення облаштування інтер'єру. Вікно з нашим підвіконням - це гарантія довговічності, вишуканості, високої естетики, практичності.

ПВХ Україна

ПВХ Україна

До вашої уваги пропонується підвіконня вітчизняного виробництва. Відмінною рисою якого є доступна ціна, із збереженням високих стандартів якості.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ