REHAU

REHAU
REHAU
REHAU

Ідеальним доповненням до Вашого вікна стане міцний та легкий у догляді підвіконня REHAU. Ви можете вибрати будь-який варіант: від найпростішого білого підвіконня з поверхнею з ПВХ-плівки до кольорового підвіконня з меламіновим покриттям.

Подоконники REHAU

Переваги продукціїПереваги продукції:

 1. Формостійкість;
 2. Волого- та термоупорядковість;
 3. Водовідштовхувальний ефект;
 4. Придатні для тривалого температурного впливу до +60°C;
 5. Легкість у догляді та стійкість до багатьох миючих засобів;
 6. Виготовлено їх самозагасаючий матеріал;
 7. Продукт, придатний для подальшої переробки;

Підвіконня відрізняються особливою міцністю, поверхня, вкрита плівкою на основі високоякісної меламінової смоли, стійка до світла і практично нечутлива до механічних впливів і пропалювання. Матеріал оздоблення може стати особливим елементом дизайну. Найновіша розробка концерну REHAU - облицювальний матеріал для підвіконня – штучний камінь RAUSOLID із меламіновим покриттям. Дві третини його складу – це натуральні наповнювачі, одна третина – сполучна з акрилової смоли.

Основні характеристикиОсновні характеристики:

 • Глибина підвіконь: 150 - 500 мм
 • Виглядна висота «носика»: 40 мм
 • Товщина підвіконь: 20 мм
 • Колір: білий
 • Підвіконня стійке до впливу температур до +60 С;
 • Не підтримують горіння;
 • Підвіконня REHAU демонструють високу стійкість до ударів та утворення подряпин;
 • Стійкі до впливу ультрафіолетового випромінювання;
 • Не потребують спеціального догляду.

Основою для нанесення 3 мм листа RAUSOLID служить ДСП або плити зі спіненого поліуретану різної товщини. Отримане підвіконня матиме всі декоративні властивості натурального каменю. Таке підвіконня простий в обробці і дозволяє конструювати будь-які за формою та площею поверхні без стиків та швів. Безшовність з'єднання гарантує герметичність будь-яких стиків, за винятком скупчення бруду та пилу. Він міцний, не піддається впливу вологи та грибка, стійкий до агресивних хімічних середовищ та ультрафіолету.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Topalit

Topalit

Підвіконня Topalit від фабрики Topalit Austria – ідеальне рішення для будь-якого інтер'єру. Зберігаючи якості натурального матеріалу, підвіконня Topalit перевершують дерев'яні та ПВХ підвіконня за своїми характеристиками і мають унікальні властивості.

Moeller

Moeller

Комбінація передових технологій та екологічна безпека дозволили продовжити термін експлуатації підвіконь до 40 років та створили бренду репутацію "ЕТАЛОН ЯКОСТІ"

Werzalit

Werzalit

Зроблений у Німеччині ефективне та якісне рішення облаштування інтер'єру. Вікно з нашим підвіконням - це гарантія довговічності, вишуканості, високої естетики, практичності.

ПВХ Україна

ПВХ Україна

До вашої уваги пропонується підвіконня вітчизняного виробництва. Відмінною рисою якого є доступна ціна, із збереженням високих стандартів якості.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ