Moeller

Moeller
Moeller
Moeller

Комбінація передових технологій та екологічна безпека дозволили продовжити термін експлуатації підвіконь до 40 років і створили бренду репутацію "ЕТАЛОН ЯКОСТІ"

Подоконники Moeller

Підвіконня Moeller - виробництво Німеччина.

Якість понад усе!

Сучасні технології не стоять на місці, підтвердженням цього є спеціально розроблений матеріал LIGNODUR® від німецької фірми MÖLLER GmbH & Co. KG. Він є поєднанням дерево-пластикової суміші без використання формальдегідних смол. Даний матеріал забезпечує довговічність, екологічну безпеку та нешкідливість підвіконь, що має при цьому привабливий зовнішній вигляд та ідеально рівну поверхню.
LIGNODUR®

Зрештою, цей продукт за своїми показниками перевершує аналогічні підвіконня з чистого пластику, ламінованої деревинно-стружкової плити, каменю та інших матеріалів.

Основні характеристики підвіконь Möller :Moeller

  • Висока стійкість до механічних пошкоджень;
  • Жорстка конструкція, що перешкоджає деформації;
  • Стійкість до ультрафіолетового випромінювання;
  • Додатковий теплозахист за рахунок багатокамерності підвіконня;
  • Пожежна безпека;
  • Мала вага та легкий монтаж.

    Основні характеристики підвіконь Möller

ДЕКОРАТИВНЕ ВИКОНАННЯ ПІДВІКНИКІВ

Поверхня підвіконь Möller ламінується багатошаровою захисною плівкою - від матового до глянсового виконання. Крім того, можливе нанесення текстури, що імітує натуральні матеріали: камінь, дерево - зі стовідсотковою передачею всієї глибини кольору та фактури.

МОНТАЖ ПІДВІКНИКІВ

Монтаж підвіконь Möller

Монтаж простий і не потребує спеціального обладнання. З німецькою практичністю продумано весь процес установки, що передбачає різні види торцевих заглушок та сполучного профілю для стиків. Все це спрямоване на легку інсталяцію та подальше комфортне використання виробу. Якщо Ви шукаєте привабливу, довговічну та гармонійну альтернативу дерев'яному масиву, каменю або ДСП – . Ваш вибір підвіконня фірми Möller.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Topalit

Topalit

Підвіконня Topalit від фабрики Topalit Austria – ідеальне рішення для будь-якого інтер'єру. Зберігаючи якості натурального матеріалу, підвіконня Topalit перевершують дерев'яні та ПВХ підвіконня за своїми характеристиками і мають унікальні властивості.

REHAU

REHAU

Ідеальним доповненням до Вашого вікна стане міцне та легке у догляді підвіконня REHAU (виробництво: Німеччина). Ви можете вибрати будь-який варіант: від найпростішого білого підвіконня з поверхнею із ПВХ-плівки до кольорового підвіконня з меламіновим покриттям.

Werzalit

Werzalit

Зроблений у Німеччині ефективне та якісне рішення облаштування інтер'єру. Вікно з нашим підвіконням - це гарантія довговічності, вишуканості, високої естетики, практичності.

ПВХ Україна

ПВХ Україна

До вашої уваги пропонується підвіконня вітчизняного виробництва. Відмінною рисою якого є доступна ціна, із збереженням високих стандартів якості.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ