Вашій увазі пропонується підвіконня вітчизняного виробництва. Відмінною рисою якого є доступна ціна, зі збереженням високих стандартів якості.

Підвіконня ПВХ Україна

Разом із пластиковими вікнами до нашого будинку прийшли підвіконня з полівінілхлориду (ПВХ), що змінили традиційні дерев'яні. Про перевагу цього штучного матеріалу сказано багато.

Переваги підвіконь:

  • простота у догляді
  • стійкі до перепадів температур
  • стійкі до механічних пошкоджень
  • не схильні до деформації
  • високі показники жорсткості
  • стійкі до вигоряння

При простоті форм і непримітності в інтер'єрі, підвіконня є невід'ємною частиною оформлення вікон у наших будинках, також несе утилітарну функцію. Грамотне оформлення кольору підвіконня може підкреслити дизайн не тільки самого вікна, але і всього інтер'єру в цілому.

ДЕКОРАТИВНЕ РІШЕННЯ ПІДВІКНИКІВ ВІТЧИЗНЕВОГО ВИРОБНИЦТВА

Від білої класики до імітації цінних порід дерева.

ДЕКОРАТИВНЕ РІШЕННЯ ПІДВІКОННИКІВ

Підвіконня ламінується спеціальним покриттям, забезпечуючи надійний захисний шар від механічних та інших пошкоджень, що дозволяє зберегти початковий вигляд і форму протягом усього терміну служби. Варто зазначити, що це покриття надає підвіконню фактурності та приємного тактильного відчуття. Підвіконня ПВХ «не бояться» перепадів температур і вологості в приміщеннях, що збільшує область їх застосування – від квартир, заміських будинків, до промислових та комерційних приміщень. Стійкість підвіконня до статичних чи інших навантажень. Міцність конструкції забезпечується внутрішніми ребрами твердості. Незмінність та стабільність початкового кольору, відсутність слідів зношування, таких як вигоряння.

Простота догляду та гігієнічність пластикових підвіконь ще одна конкурентна перевага. Для догляду досить простого вологого прибирання, якщо ж є сильніше забруднення, то досить слабкого мильного розчину.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Topalit

Topalit

Підвіконня Topalit від фабрики Topalit Austria – ідеальне рішення для будь-якого інтер'єру. Зберігаючи якості натурального матеріалу, підвіконня Topalit перевершують дерев'яні та ПВХ підвіконня за своїми характеристиками і мають унікальні властивості.

Moeller

Moeller

Комбінація передових технологій та екологічна безпека дозволили продовжити термін експлуатації підвіконь до 40 років та створили бренду репутацію "ЕТАЛОН ЯКОСТІ"

REHAU

REHAU

Ідеальним доповненням до Вашого вікна стане міцне та легке у догляді підвіконня REHAU (виробництво: Німеччина). Ви можете вибрати будь-який варіант: від найпростішого білого підвіконня з поверхнею із ПВХ-плівки до кольорового підвіконня з меламіновим покриттям.

Werzalit

Werzalit

Зроблений у Німеччині ефективне та якісне рішення облаштування інтер'єру. Вікно з нашим підвіконням - це гарантія довговічності, вишуканості, високої естетики, практичності.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ