Приховані петлі

Приховані петлі

Приховані петлі - елемент преміум у вікні.

Тільки вікно, правильної форми та нічого зайвого! Фурнітура Roto NT Designo задає новий тон у світі вікон – немає ні видимих ​​зовні петель, ні декоративних накладок.

СХОВА ФУРНІТУРА. Приховані петлі для вікон

Прихована фурнітура. приховані петлі для вікон

Харківська Віконна Компанія Rehau, один із небагатьох виробників вікон ПВХ, який може запропонувати своїм клієнтам встановлення прихованих петель у пластикові вікна. Жодних петель, накладок які постійно губляться, жодних зайвих видимих ​​частин та елементів, які потребують чищення. Тільки вікно, правильної форми та нічого зайвого! Із фурнітурою Roto NT Designo це стало реальністю. Прихована фурнітура Designo – Ваш правильний вибір! Своєю фурнітурою NT Designo компанія Roto задає новий тон у світі вікон – немає ні видимих ​​зовні петель, ні декоративних накладок – ніщо не порушує естетичний зовнішній вигляд вікна. Видимою є лише віконна ручка.

Особливості матеріалу та виконання:

  • Максимальний кут відкриття віконної стулки становить 100°.
  • Продумана концепція безпеки Roto NT Designo дозволяє відповідати класу протизломності до WK2 за DIN EN 1627-1630.
  • Надійні розвантажувачі петель уможливлюють виготовлення стулок вагою до 150 кг.
  • На Ваш вибір можливе встановлення обмежувача відкривання або кінцевого упору (встановлюється на кут відкривання 90° або 100°) для важких стулок вагою до 150 кг

ШИРОКИЙ ОГЛЯД

Максимальний кут відкриття віконної стулки становить 100°. Цей кут є оптимальним. Завдяки такому відкриттю Ви зможете не просто забезпечити собі повноцінний вид з вікна, а й уберегти стулки від зачіпки за укоси. Адже це найчастіша проблема, коли відкрита незафіксована стулка від пориву вітру може просто вдарити у схил і частково пошкодити його. З прихованою фурнітурою Roto NT Designo цієї проблеми можна легко уникнути.

ШИРОКИЙ ОГЛЯД

ВИСОКОТЕХНОЛОГІЧНА ТЕХНІКА

Абсолютно всі деталі фурнітури NT Designo повністю інтегровані в елементи вікна. При цьому положення стулки може регулюватися в будь-якій із трьох площин за допомогою встановлених спеціально для цього регулювальних гвинтів. Завдяки прихованим петлям і спеціальним виїмкам для змащування, що забезпечують безперервність змащування елементів фурнітури, що рухаються, і зменшують їх знос, значно скорочується періодичність регулювання і технічного обслуговування фурнітури.

ВЫСОКОТЕХНОЛОГИЧНАЯ ТЕХНИКА

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Ручка із замком Tilt First

Ручка із замком Tilt First

Фурнітура Tilt First – Безпека ваших дітей. Roto "Tilt First" відкинути - так, відкрити - ні! Цей принцип відкриття вікна гарантує захист дитини та водночас забезпечує безпечне провітрювання.

Фурнітура ROTO NT

Фурнітура ROTO NT

ВЕЛИКІ СТВОРКИ - ФУРНІТУРА ROTO NT - ШИРОКІ СТВОРКИ. Вікна "Харківська Віконна Компанія Rehau" комплектуються надійною фурнітурою німецької компанії ROTO. Новаторські розробки у поєднанні з багаторічним досвідом, широкими можливостями, високою якістю та надійністю роблять фірму ROTO безумовним лідером у галузі створення віконних конструкцій.

Внутрішні шпроси

Внутрішні шпроси

Шпроси для вікон – декоративна обкладинка всередині склопакета. Основною перевагою для покупця вікна з декоративними палітурками є можливість вибору дизайну оформлення вікна на свій смак.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ