Фурнітура ROTO NT

Фурнітура ROTO NT
Фурнітура ROTO NT

ВЕЛИКІ СТВОРКИ - ФУРНІТУРА ROTO NT - ШИРОКІ СТВОРКИ

Вікна "Харківська Віконна Компанія Rehau" комплектуються надійною фурнітурою німецької компанії ROTO. Новаторські розробки у поєднанні з багаторічним досвідом, широкими можливостями, високою якістю та надійністю роблять фірму ROTO безумовним лідером у галузі створення віконних конструкцій. В 1935 Вільгельм Франк - засновник ROTO - вперше у світі налагодив промисловий випуск поворотно-відкидної фурнітури. Таким чином, купуючи вікно з RОТО - ви купуєте прилади від його винахідника. Сьогодні поворотно-відкидною фурнітурою, що продається в усьому світі, є Roto NT - з комплексом технічних інновацій і стильним матово-сріблястим кольором. Фірмове покриття ROTOsil відрізняється підвищеним захистом від корозії завдяки застосуванню спеціальної обробки поверхні: хромування тривалентним хромом та додаткового лакування. При цьому принципова позиція - це абсолютна екологічність. Крім стандартних функцій фурнітури, що стали звичними, Ви гідно оціните додаткові можливості Roto NT.

Фурнітура ROTO NT

ДОДАТКОВІ ФУНКЦІЇ: ВАША БЕЗПЕКА, ЕСТЕТИКА ВІКНА

  • тільки в ROTO NT є ​​напрямна доріжка для руху механізмів, що забезпечує чудові ходові якості. Запірний кулачок із грибоподібною головкою гарантує клас протизламності Wk2 вже в базовій комплектації (2).
  • механізм мікровентиляції (4) запобігає утворенню конденсату на стеклах вікон та стінах квартири. Невелика, зафіксована щілина між рамою та стулкою вікна забезпечує постійне надходження свіжого повітря, відбувається його природна циркуляція у приміщенні. Також можливе східчасте відкидання стулки.
  • механізм підйому стулки, поєднаний із блокуванням повороту ручки, "піднімає" її при закриванні вікна. Крім того, цей елемент знімає статичне навантаження з петель у закритому положенні, що унеможливлює провисання стулки. При відкритому вікні неможливо випадково повернути ручку вгору і мимоволі відкинути стулку (1).
  • за допомогою фіксатора відкривання (3) відкриті балконні двері можна зафіксувати в будь-якому положенні, повернувши ручку вниз - простий і надійний спосіб навіть при раптовому пориві вітру.

    ВАША БЕЗПЕКА, ЕСТЕТИКА ВІКНА

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Ручка із замком Tilt First

Ручка із замком Tilt First

Фурнітура Tilt First – Безпека ваших дітей. Roto "Tilt First" відкинути - так, відкрити - ні! Цей принцип відкриття вікна гарантує захист дитини та водночас забезпечує безпечне провітрювання.

Приховані петлі

Приховані петлі

Приховані петлі - елемент преміум у вікні. Тільки вікно, правильної форми та нічого зайвого! Фурнітура Roto NT Designo задає новий тон у світі вікон – немає ні видимих зовні петель, ні декоративних накладок.

Внутрішні шпроси

Внутрішні шпроси

Шпроси для вікон – декоративна обкладинка всередині склопакета. Основною перевагою для покупця вікна з декоративними палітурками є можливість вибору дизайну оформлення вікна на свій смак.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ