Ручка із замком Tilt First

Ручка із замком Tilt First
Ручка із замком Tilt First
Ручка із замком Tilt First
Ручка із замком Tilt First

Фурнітура Tilt First - Безпека ваших дітей.

Фурнитура Tilt First - Безопасность ваших детей

Roto «Tilt First» відкинути — так, відкрити – ні! Цей принцип відкриття вікна гарантує захист дитини та водночас забезпечує безпечне провітрювання. На сьогоднішній день, безпеці вікон для приміщень, де знаходяться діти, приділяється все ще мало уваги. Вікна в дитячих кімнатах, дитячих садках, школах та лікарнях повинні відповідати сучасним стандартам захисту та мінімізувати ризики для дитини. Компанія Roto Frank розробила технологію, завдяки якій будь-яке вікно ПВХ може бути дооснащене функцією дитячої безпеки.

Фурнитура Tilt First

Механізм безпеки: технологія Roto «Tilt-First», при горизонтальному положенні ручки, фіксує вікно у відкинутому положенні. Ручка з профільним циліндром та закриванням на ключ блокує подальший поворот ручки і, тим самим, можливість переведення вікна з відкидного у відкрите положення. Це блокування можна зняти лише за допомогою ключа. При поверненні стулки в положення «Знехтуване» функція безпеки для дітей знову активується.

БЕЗПЕЧНЕ ПРОВІТРОВАННЯ "ВІДКИДАННЯ ПЕРЕД ВІДКРИВАННЯМ".

Чи закрито або відкинуто вікно – відкрити його може лише той, хто має ключ. І зрозуміло, що ключ не повинен потрапити до рук дітей. Відкинути – так, відкрити – ні. Цей принцип гарантує безпеку дітям та забезпечує безпечне провітрювання приміщення.

При використанні дитячої кімнати, наприклад, як кабінет або кімната для гостей – ручку Tilt First із функцією безпеки для дітей можна легко зняти. При відмові від фурнітури Tilt First «Відкидання перед відкриванням» підлягає заміні лише фурнітура. Просте рішення без великих витрат.

Більш безпеки для дітей досягається за рахунок використання технології TiltFirst - нова ручка «Відкидання перед Відкриттям». Тобто Ваша дитина зможе тільки відкинути вікно, ручка не переводиться в положення «Відкрито» без відповідного ключа. Вікно може повністю відкрити лише той, хто має ключ для розблокування ручки.

За допомогою чого забезпечується безпека для дітей:

  • Технологія TiltFirst: Нова віконна ручка «Відкидання перед Відкриттям».
  • Фіксація вікна у відкидному положенні: Ручка не переводиться в положення «Відкрито» без спеціального ключа.
  • Закриття ручки на ключ: Вікно може повністю відкрити лише той, хто має ключ для розблокування замка.

    Безопасность для детей

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Фурнітура ROTO NT

Фурнітура ROTO NT

ВЕЛИКІ СТВОРКИ - ФУРНІТУРА ROTO NT - ШИРОКІ СТВОРКИ. Вікна "Харківська Віконна Компанія Rehau" комплектуються надійною фурнітурою німецької компанії ROTO. Новаторські розробки у поєднанні з багаторічним досвідом, широкими можливостями, високою якістю та надійністю роблять фірму ROTO безумовним лідером у галузі створення віконних конструкцій.

Приховані петлі

Приховані петлі

Приховані петлі - елемент преміум у вікні. Тільки вікно, правильної форми та нічого зайвого! Фурнітура Roto NT Designo задає новий тон у світі вікон – немає ні видимих зовні петель, ні декоративних накладок.

Внутрішні шпроси

Внутрішні шпроси

Шпроси для вікон – декоративна обкладинка всередині склопакета. Основною перевагою для покупця вікна з декоративними палітурками є можливість вибору дизайну оформлення вікна на свій смак.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ