Увага, Акція! Сонцезахисне скло ClimatGuard Solar за ціною звичайного

Основними орієнтирами в роботі нашої компанії є тепло, комфорт та енергозбереження в будинках наших клієнтів. Всі наші знання та сили спрямовані на розробку інноваційних технологій, що дозволить забезпечити бездоганну якість та енергозберігаючі характеристики конструкцій, що ми пропонуємо.

Хітом продажів на сьогоднішній день є вікна з мультифункціональними склопакетами ClimaGuard Solar (Клима Гард Солар). Їхня дія є свого роду "клімат-контролем" - у літній період вони забезпечують відмінний захист від спеки та сонця, а взимку забезпечують комфорт та тепло в будинках та квартирах.

Сонцезахисне скло ClimatGuard Solar за ціною звичайного

ClimaGuard Solar в однокамерному склопакеті - купити в м. Харків

Крім такого важливого для всіх нас затишку і комфорту, ви також отримаєте значну економію протягом усього року, так як на охолодження повітря в літню пору року споживається в 2-2,5 рази більше енергії, ніж його нагрівання в зимові дні. До того ж, склопакети ClimaGuard Solar зберігають максимальне перенесення кольорів і найбільше світлопропускання.

Переваги мультифункціонального скла ClimaGuard Solar:

ClimaGuard Solar у двокамерному склопакеті - замовити у Харкові

Спеціальне напилення, виконане зі срібла та інших металів, створюють ефект прозорого фільтра, що пропускає видиме світло, але при цьому суттєво знижує витік тепла взимку та проникнення сонячного тепла влітку.

Склопакети, оснащені функцією "клімат-контроль", вибірково відображають або пропускають електромагнітні хвилі різної довжини, з яких складається сонячне випромінювання. Більшість інфрачервоного випромінювання, яке могло нагрівати кімнати, відбивається, тоді як світло проходить через таке скло майже так само, як і крізь звичайне. Саме за рахунок унікальних властивостей скла ClimaGuard Solar приблизно 58% теплової енергії не потрапляє всередину приміщень.

У холодну пору року склопакет із системою "клімат-контроль" допомагає зберегти тепло в будинку, працюючи за принципом енергозберігаючого скла. А спеціальне срібне покриття поверх самого скла відображає довгохвильове теплове випромінювання (наприклад, від нагрівальних приладів) усередину приміщення і не дозволяє йому вийти назовні.

Спеціально для вас ми приготували привабливу акційну пропозицію - "4 склопакети зі склом « ClimaGuard Solar » за ціною звичайного склопакета з енергозбереженням":

Дані склопакети поставляються лише у складі конструкцій.

Поспішайте замовити! Кількість обмежена.

*Терміни проведення акції на склопакети з 16.02.17 по 15.03.17 включно.

ClimatGuard Solar

Теплий кредит на вікна від Ощадбанку та Укргазбанку - ВІДНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ!

Теплий кредит на вікна від Ощадбанку та Укргазбанку - ВІДНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ!

Урядова програма з енергозбереження – це можливість придбання енергоефективних товарів у кредит. За умовами програми "Енергоефективність" відшкодовує Вам до 35% від суми кредиту.

Унікальна пропозиція для пенсіонерів - знижка 10%

Унікальна пропозиція для пенсіонерів - знижка 10%

Віконна компанія Salamander в г. Харьков з особливою турботою і повагою ставиться до людей похилого віку, пенсіонерам та ветеранам Великої Вітчизняної Війни.

"Зимові вікна" - найкращі ціни

"Зимові вікна" - найкращі ціни

Не пропустіть свій шанс замовити вікна за найнижчими цінами - за зимовими цінами!

REHAU: підсумки весняного виставкового сезону 2014

REHAU: підсумки весняного виставкового сезону 2014

Завершилася третя з анонсованих весняних будівельних виставок сезону 2014. REHAU дякує всім, хто відгукнувся на наше запрошення та відвідав виставкові майданчики Одеси, Дніпропетровська та Харкова.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ