REHAU: підсумки весняного виставкового сезону 2014

REHAU: підсумки весняного виставкового сезону 2014Завершилася третя з анонсованих весняних будівельних виставок сезону 2014. REHAU дякує всім, хто відгукнувся на наше запрошення та відвідав виставкові майданчики Одеси, Дніпропетровська та Харкова. 

Незважаючи на всю складність ситуації в країні, наша компанія не відмовилася від підтримки своїх клієнтів та замовників, довівши тим самим, що є надійним партнером за всіх часів. Та й самі виставки показали, що країна продовжує жити, будуватися та будувати плани, тому потребує консультацій професіоналів.

Компанія REHAU представляла свою продукцію у тандемі з регіональними авторизованими партнерами наочно презентувавши особливості та переваги віконних та дверних конструкцій із профільних систем різних серій. Регіональні менеджери та технічні експерти компанії забезпечили інформаційно-консультативну підтримку як приватних замовників, так і переробників, дилерів та проектувальників, а у Львові навіть провели експрес-семінари для дилерів наших партнерів.

Якщо говорити по кожній виставці окремо, то хотілося б наголосити на пріоритетах регіонів. Так, одеситів більше цікавили питання скління приватного сектору. Особливою популярністю користувалися енергоефективні профільні системи REHAU GENEO, REHAU Brillant-Design та REHAU Euro-Design 70. Також привернули увагу споживачів переваги технології складання дверей з профілів REHAU, продемонстровані на виставкових зразках. У Дніпропетровську роботу наших фахівців здебільшого сконцентрували на дилерах та проектувальниках, яких більше цікавили партнерські контакти, програми проектування та правила розрахунку енергоефективності конструкцій. Ну а західний регіон представив усю палітру питань віконного спрямування: від рекомендацій та прорахунків щодо конкретних проектів до боротьби з конденсатом. Особливу активність виявили проектанти, яким було запропоновано програму Planer CD та цікаві спільні проекти.

Якщо ж охарактеризувати підсумки виставок у трьох словах, тоді це буде позитивно. Конструктивно. Іміджево».

REHAU. Ми раді, що змогли відповісти на Ваше «віконне питання»!

Теплий кредит на вікна від Ощадбанку та Укргазбанку - ВІДНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ!

Теплий кредит на вікна від Ощадбанку та Укргазбанку - ВІДНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ!

Урядова програма з енергозбереження – це можливість придбання енергоефективних товарів у кредит. За умовами програми "Енергоефективність" відшкодовує Вам до 35% від суми кредиту.

Унікальна пропозиція для пенсіонерів - знижка 10%

Унікальна пропозиція для пенсіонерів - знижка 10%

Віконна компанія Salamander в г. Харьков з особливою турботою і повагою ставиться до людей похилого віку, пенсіонерам та ветеранам Великої Вітчизняної Війни.

"Зимові вікна" - найкращі ціни

"Зимові вікна" - найкращі ціни

Не пропустіть свій шанс замовити вікна за найнижчими цінами - за зимовими цінами!

REHAU знову представила цілу низку новинок

REHAU знову представила цілу низку новинок

REHAU знову представила цілу низку новинок, як регіонального, так і загальноєвропейського значення. Показ відбувся на віконному форумі Європи Fensterbau / Frontale 2014, який стартував у Нюрнберзі 26 березня 2014 року.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ