REHAU знову представила цілу низку новинок

REHAU знову представила цілу низку новинок

REHAU знову представила цілу низку новинок, як регіонального, так і загальноєвропейського значення. у Нюрнберзі 26 березня 2014 року.

Сучасна багатокамерна віконна системаУ перелік флагманських віконних систем компанія додала сучасну багатокамерну віконну систему REHAU Synego, яка по системній глибині 80 мм дозволяє досягти показника опору теплопередачі пакета профілів 1.0 м. ущільненням по притвору, так і можливість виготовлення вікон із середнім ущільненням дозволяє врахувати регіональні віконні традиції балканського регіону та Австрії.

Також варто згадати інноваційну вентиляційну систему  REHAU InovenT, перший прототип якого був представлений на попередній виставці. коефіцієнт рекуперації, дана система монтується у вікна, виконані з профільної системи REHAU GENEO, та дозволяє забезпечити нормальний мікроклімат навіть у будівлях, вентиляційна система яких практично не працює.

Згадуючи зразки регіонального масштабу, варто відзначити сімейство профільних систем на основі композитного матеріалу RAU-FIPRO, вперше використаного в REHAU GENEO і представленого на системі Нюрнберзької виставки в 2008 році. ;Nordic - Design Plus , розроблена для скандинавського ринку і характеризується малою кількістю переплетення для максимальної сонцепроникності в поєднанні з високими теплоізоляційними показниками.

REHAU NeferiaДля французького ринку була розроблена система REHAU Neferia&nbsp ;з системною глибиною 70 мм і так званою «прихованою» стулки. У закритому вигляді стулка практично не виділяється через наплав рами створює виразний дизайнерський ефект.

REHAU. Завжди на гребені віконних інновацій.

Теплий кредит на вікна від Ощадбанку та Укргазбанку - ВІДНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ!

Теплий кредит на вікна від Ощадбанку та Укргазбанку - ВІДНОВЛЕННЯ ПРОГРАМИ!

Урядова програма з енергозбереження – це можливість придбання енергоефективних товарів у кредит. За умовами програми "Енергоефективність" відшкодовує Вам до 35% від суми кредиту.

Унікальна пропозиція для пенсіонерів - знижка 10%

Унікальна пропозиція для пенсіонерів - знижка 10%

Віконна компанія Salamander в г. Харьков з особливою турботою і повагою ставиться до людей похилого віку, пенсіонерам та ветеранам Великої Вітчизняної Війни.

"Зимові вікна" - найкращі ціни

"Зимові вікна" - найкращі ціни

Не пропустіть свій шанс замовити вікна за найнижчими цінами - за зимовими цінами!

REHAU: підсумки весняного виставкового сезону 2014

REHAU: підсумки весняного виставкового сезону 2014

Завершилася третя з анонсованих весняних будівельних виставок сезону 2014. REHAU дякує всім, хто відгукнувся на наше запрошення та відвідав виставкові майданчики Одеси, Дніпропетровська та Харкова.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ