Сонцезахисні склопакети ClimaGuard Solar

Сонцезахисні склопакети ClimaGuard Solar
Сонцезахисні склопакети ClimaGuard Solar

Надійний захисник як від холоду, так і від спеки.

Завдяки унікальному багатофункціональному склу ClimaGuard Solar склопакет не тільки чудово збереже тепло Вашої оселі, але й захистить від сонячних променів влітку. Завдяки такому покриттю, скла на 57% - 60% відбивають сонячне світло за принципом сонцезахисних окулярів.

Такі стекопакети рекомендується встановлювати в будинках, де вікна виходять на сонячну сторону або потребують додаткового затемнення. Не рекомендуються до встановлення в будинках з дефіцитом сонячного світла, може викликати додаткове затемнення приміщення.

Формула склопакета – це елементи, які він включає. Перелік починається із зовнішнього боку вікна. Наприклад, формула 6-16-4 означає, що склопакет складається зі звичайних стекол завтовшки 6 мм з боку вулиці та 4 мм усередині та повітряного прошарку в 16 мм між ними.

CGSolar - ClimaGuard Solar - унікальне багатофункціональне скло. Покриття скла забезпечує захист від сонячних променів. Ar – Аргон – інертний одноатомний газ. Аргоном заповнюється міжскляний простір склопакета.

ОДНОКАМЕРНИЙ МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ СКЛОПАКЕT

ДВУХКАМЕРНЫЙ СОЛНЦЕЗАЩИТНЫЙ СТЕКЛОПАКЕTОДНОКАМЕРНЫЙ МУЛЬТИФУНКЦИОНАЛЬНЫЙ СТЕКЛОПАКЕT

Ефект «холодної стіни» - Це зниження температури кімнатного повітря в безпосередній близькості від скла. Наслідком цього може бути запітніння або зледеніння внутрішнього скла. Усунення цього ефекту робить температуру в приміщенні рівномірнішою, оскільки зникає потік холодного повітря з поверхні скла всередину приміщення. 
Формула:

  • 4CGSolar-10Ar-4-10-4 покращена шумоізоляція;
  • чудовий захист від холоду; високе відображення сонячної енергії;
  • відсутність промерзання, зниження ризику утворення конденсату;
  • благородний зовнішній вигляд.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Мультифункціональний склопакет ClimaTeck™ Solar

Мультифункціональний склопакет ClimaTeck™ Solar

Після довгої-довгої зими до нас, як завжди несподівано, прийшли спекотне літо та пекуче сонце! А також проблеми, пов'язані з задухою, високою температурою в приміщенні, зламаними вентиляторами та відсутністю кондиціонерів.

Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючі склопакети

Енергозбереження – одна з основних вимог часу та пріоритетний тренд у сучасному будівництві. Склопакети, що мають цю функцію, найближчим часом стануть такою самою нормою скління, як, наприклад, у Німеччині, де 90% вікон – енергозберігаючі. Ми допоможемо вам жити в теплі та при цьому економити ваші гроші.

"Теплі" склопакети Comfort

"Теплі" склопакети Comfort

Теплі склопакети забезпечують підвищену теплоізоляцію. Зменшуючи втрати енергії до 70%. Спеціальне напилення іонами срібла та широкі камери між склом забезпечують максимальний захист від холоду взимку та прохолоду влітку.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ