Склопакети

Мультифункціональний склопакет ClimaTeck™ Solar

Мультифункціональний склопакет ClimaTeck™ Solar

Після довгої-довгої зими до нас, як завжди несподівано, прийшли спекотне літо та пекуче сонце! А також проблеми, пов'язані з задухою, високою температурою в приміщенні, зламаними вентиляторами та відсутністю кондиціонерів.

Сонцезахисні склопакети ClimaGuard Solar

Сонцезахисні склопакети ClimaGuard Solar

Надійний захисник як від холоду, і від спеки. Завдяки унікальному багатофункціональному склу ClimaGuard Solar склопакет не тільки чудово збереже тепло Вашої оселі, але й захистить від сонячних променів влітку. Завдяки такому покриттю, скла на 57% - 60% відбивають сонячне світло за принципом сонцезахисних окулярів.

Енергозберігаючі склопакети

Енергозберігаючі склопакети

Енергозбереження – одна з основних вимог часу та пріоритетний тренд у сучасному будівництві. Склопакети, що мають цю функцію, найближчим часом стануть такою самою нормою скління, як, наприклад, у Німеччині, де 90% вікон – енергозберігаючі. Ми допоможемо вам жити в теплі та при цьому економити ваші гроші.

"Теплі" склопакети Comfort

"Теплі" склопакети Comfort

Теплі склопакети забезпечують підвищену теплоізоляцію. Зменшуючи втрати енергії до 70%. Спеціальне напилення іонами срібла та широкі камери між склом забезпечують максимальний захист від холоду взимку та прохолоду влітку.

 

ЩО ТАКЕ СКЛОПАКЕТ?

Склопакет - світлопрозора конструкція будівельного призначення, що складається з двох і більше стекол, скріплених між собою металевими або пластиковими дистанційними рамками та герметиками. При такому з'єднанні у міжскляному просторі утворюються герметичні камери, що заповнюються осушеним повітрям або інертним газом (найчастіше використовується Аргон*).

* Аргон - інертний одноатомний газ без кольору, смаку та запаху. Отримують аргон як побічний продукт при поділі повітря на кисень та азот.

Назва «аргон» (Від грец. Аргон — лінивий, повільний, неактивний) - підкреслює найважливішу властивість елемента — його хімічну неактивність. Аргон у порівнянні з повітрям має велику в'язкість, а значить його частинки повільніше рухаються між склом і повільніше передають тепло від внутрішнього скла до зовнішнього. У аргону менше теплоємність та теплопровідність, і тому він відбирає менше тепла у внутрішнього скла.

На перший погляд виходить досить складне визначення, але насправді – все просто. Два або три стекла, вирізані за розмірами вікна, з'єднують між собою алюмінієвою, сталевою або пластиковою дистанційною рамкою, приклеєною спеціальним герметиком. Всередину рамки, замкнутої за контуром, засипається наповнювач – силікагель, – який поглинає вологу з повітря між склом для того, щоб у готовому вікні не утворювався конденсат, тому що сухе повітря значно краще зберігає тепло.

За зовнішнім периметром склопакет герметизується повторно, завдяки чому він стає жорсткою герметичною конструкцією, в яку вже не потрапляє волога.

ЯКІ БУВАЮТЬ СКЛОПАКЕТИ І ЯКІ ФУНКЦІЇ ВИКОНАЮТЬ?

Ми дивимося на світ із вікна через склопакет, а не через профіль. Саме склопакет пропускає або відбиває світло, затримує шум і надійно утримує тепло всередині Вашого будинку.

ЯКІ ФУНКЦІЇ ВИКОНАЮТЬ СКЛОПАКЕТИ?

Склопакет займає понад 80% площі вікна, що говорить про його першорядне значення у наданні вікну необхідних властивостей.

Не будемо перераховувати всі існуючі види склопакетів, розглянемо найпопулярніші, які користуються на сьогоднішній день найбільшим попитом.

(057) 751-66-98; (057) 750-83-52; 050-604-23-22; 067-163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ