Відливи та козирки віконні

Відливи та козирки віконні
Відливи та козирки віконні
Відливи та козирки віконні

Віконні відливи (або водовідливи) - це, можна сказати, красиві та акуратні зовнішні підвіконня. Хоча головна функція віконних відливів, безумовно, - це захист приміщення (по низу вікон) від попадання зовнішньої вологи всередину (справа в тому, що якщо знизу вікон не ставити відливи, то зовнішня волога, що стікає по них, зрештою обов'язково знайде шлях всередину будинку. Саме тому віконні відливи встановлюються «під вікна»і з обов'язковим нахилом «від вікна».

А козирки для вікон? Коли вони потрібні? Вони потрібні тоді, коли металопластикові вікна планується встановлювати в один рівень із зовнішньою стіною будинку (наприклад, у разі скління балкона чи лоджії). Щоб через нічим не незахищене, крім монтажної піни, з'єднання пластикового вікна та верхнього укосу всередину приміщення не потрапила волога від снігу або дощу. Тобто. віконний козирок - це верхній водовідлив, який кріпиться зовні металопластикової конструкції, при цьому є ще й естетичною її частиною (козирки надають завершений і привабливий зовнішній вигляд пластиковим конструкціям в цілому). Козирки металопластиковим вікнам потрібні набагато рідше, ніж віконні відливи і виготовляються вони з тих самих матеріалів. Тому, через сказане, надалі ми більше говоритимемо про відливи, ніж про козирки.

За матеріалом виконання відливи на пластикові вікна зустрічаються:

  • відливи з покрівельного заліза;
  • відливи оцинковані (зі звичайної оцинкованої сталі);
  • так звані відливи Ranilla (з оцинкованої сталі, але з кольоровим полімерним покриттям);
  • відливи алюмінієві (і також із кольоровим полімерним покриттям);
  • відливи пластикові.

Віконні відливиНайбільш невдалі варіанти віконних відливів - з покрівельного заліза ( через те, що їх можна легко подряпати гострими предметами, давши можливість іржі почати робити свою чорну справу, до того ж вони й досить голосно відстукують при дощі).

Не дуже вдалими можна назвати і пластикові відливи - вони нехай небагато, але жовтіють із плином часу, птахи лапами та дзьобами можуть залишити на них безліч неприємних подряпин, які забиваються брудом і не промиваються. АЛЕ! Під час зливи стукіт дощових крапель таким віконним відливом майже не чутний. Що, можливо, саме для Вас виявиться важливішим, ніж його візуальна краса. Та й ціни на пластикові відливи невисокі.

Оцинковані відливи досить простакуваті на вигляд (тобто не особливо естетичні) і вони теж «відстукують» при дощі… Але ціни на такі відливи найнижчі з усіх цін віконних відливів і вони більш стійкі до подряпин та іржі, ніж, скажімо, водовідливи з покрівельного заліза.

Алюмінієві відливи виглядають дуже багато. До того ж вони, можна сказати, «не шумлять» при зливі або вітрі, а їхнє подвійне лакове покриття - це додатковий захист від подряпин, але:

  • ціни алюмінієвих відливів не для середнього класу людей;
  • пластикові заглушки, якими комплектується будь-який алюмінієвий відлив, все-таки жовтіє згодом;
  • при косих зовнішніх укосах встановити алюмінієвий відлив (разом із заглушками ) неможливо;
  • полімерне лакове покриття цих віконних відливів пошкодиться, якщо, наприклад, на ньому затримається запалена запалена сигарета (буде дуже шкода витрачених на такі відливи грошей).

Найдемократичніші віконні відливи - це кольорові металеві відливи, серед переваг яких - не лише привабливі ціни, а й відсутність багатьох перерахованих вище недоліків. Віконні відливи та козирки з полімеризованого металу мають високу стійкість до впливу атмосферних опадів, перепаду температур, мають естетичний зовнішній вигляд, який зберігається довгі роки.

Металлические оконные отливы

Виготовлення таких відливів на металопластикові вікна вимагає лише наявність спеціального згинального верстата і спеціально підготовлених металевих смуг. Та й певних навичок, безумовно. Монтаж відливівМонтаж відливів - теж справа нехитра, хоча і теж потребує деяких знань та вмінь. Щоб правильно встановити віконний відлив, необхідно одне його ребро промазати герметиком, завести його під віконну раму в спеціальний паз, притиснути до профіля підставки і прикрутити саморізами. Нагадуємо, що віконний відлив має бути закріплений під нахилом «від вікна». Далекий від металопластикового вікна край водовідливу необхідно «випустити» далі краю стіни на 3-4 см, щоб уникнути намокання фасаду.Якщо віконний відлив на пластикове вікно виготовлений з «оцинковки» або з «Ranilla», то з боків отвору він ще повинен бути загнутий вгору по укосу на 20-30мм і просиликонен по краю, щоб уникнути проникнення вологи під сам відлив і безпосередньо під саму раму вікна.


(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Клапан SmartBox III

Клапан SmartBox III

Встановлення пластикових вікон, що мають підвищену герметичність, порушує природний приплив повітря в приміщення.

Москітні сітки

Москітні сітки

Стаціонарні москітні сітки в Харкові можна придбати з алюмінію, дерева, склокомпозиту та ПВХ. Їх прийнято постачати разом із кріпленнями в комплекті.

Рулонні штори та жалюзі

Рулонні штори та жалюзі

Як захистити від палючого сонця рослини зимового саду, подивитися в зручній обстановці улюблений фільм, поплавати в басейні, не думаючи про сторонні погляди?

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ