Москітні сітки

Москітні сітки
Москітні сітки

Стаціонарні москітні сіткиМоскітні сіткиСтаціонарні москітні сітки в Харкові можна придбати з алюмінію, дерева, склокомпозиту та ПВХ. Їх прийнято постачати разом із кріпленнями в комплекті.

Сітки на петлях виготовляються спеціально для балконних дверей і кріпляться безпосередньо до рами. Вони відкриваються у протилежний бік. З іншого боку, є вбудовані матеріали, за рахунок яких здійснюється примикання. Для вікон такі сітки також підходять.

Розсувні мають не менший попит, ніж попередні два види. Їх прийнято встановлювати на алюмінієві розсувні вікна. Рух здійснюється вздовж вікна по напрямній. Також тип москітних сіток можна монтувати на розсувні двері з алюмінію або скло-композиту. Вибір цієї конструкції буде найбільш виправданий, якщо вихід на балкон оснащений розсувними дверима від підлоги до стелі. Поспішайте вікно в нашій компанії, і ваш будинок буде захищений від попадання небажаних комах, пуху та інших об'єктів з вулиці. Москва – це основне місто, на яке орієнтована наша компанія.

Замовте москітну сітку — ціни ще нижчі!

Щоб скористатись контактними даними, вказаними на офіційному сайті нашої компанії і наші співробітники нададуть Вам максимально повну консультацію щодо вибору матеріалу чи конструкції. тільки у нас, адже за роки існування на ринку віконних конструкцій наша компанія змогла вдосконалити свою продукцію та вивести її технологію на новий рівень. Основний критерій, яким керуються багато хто, коли вибирають москітні сітки на вікна — ціна. У нашій компанії вона відрізняється демократичністю та лояльністю.

Замовте москітну сітку — ціни ще нижчі!

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Відливи та козирки віконні

Відливи та козирки віконні

Віконні відливи (або водовідливи) - це, можна сказати, красиві та акуратні зовнішні підвіконня. А козирки для вікон? Коли вони потрібні? Вони потрібні тоді, коли металопластикові вікна планується встановлювати в один рівень із зовнішньою стіною будинку (наприклад, у разі скління балкона чи лоджії).

Клапан SmartBox III

Клапан SmartBox III

Встановлення пластикових вікон, що мають підвищену герметичність, порушує природний приплив повітря в приміщення.

Рулонні штори та жалюзі

Рулонні штори та жалюзі

Як захистити від палючого сонця рослини зимового саду, подивитися в зручній обстановці улюблений фільм, поплавати в басейні, не думаючи про сторонні погляди?

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ