Захисні ролети Alutech

Захисні ролети Alutech
Захисні ролети Alutech
Захисні ролети Alutech
Захисні ролети Alutech

Роллети Alutech Харків< /p>

Роллети Alutech хочеться купити вже за першого погляду на їх фото. Але зовнішня презентабельність та доступна вартість – далеко не єдині і не найголовніші переваги ролетних систем цього виробника. Істотну частину одержуваних доходів компанія вкладає у розробку інноваційних рішень та вдосконалення вже існуючих технологій. Завдяки цьому марки, що захищають споруди, по праву вважаються одними з найкращих на ринку і забезпечують своїм власникам абсолютну зручність і повну впевненість у безпеці майна.

Роллети_Alutech_Харків

Зараз асортимент продукції Alutech налічує понад 10 000 найменувань ролетних комплектуючих різного конструктиву. При такому розмаїтті каталогу всі конструкції марки, що захищають, мають ряд загальних плюсів: :

Захист від сторонніх поглядівЗахист від сторонніх поглядів
Рольставні на вікнах укриють від чужих поглядів, дозволять створити комфортну обстановку та зосередитися на роботі чи відпочинку.

Захист від шумуЗахист від шуму
Віконні рольставні з пінозаповнених профілів здатні відчутно знизити рівень шуму в приміщенні: це додатковий плюс для тих, у кого чуйний сон або робота, що потребує особливої ​​тиші та концентрації.

Захист від негодиЗахист від негоди
Достатньо опустити рольставні на вікнах, і навіть найгірша погода перестане становити загрозу, а килими, предмети меблів та штори не вигорятимуть на сонці.

Захист від сонцяЗахист від сонця
Віконні рольставні здатні зберегти прохолоду навіть у найспекотніші дні та захистити штори, меблі, килимові покриття від вигоряння.

Захист від зломуЗахист від злому
Вікна, розташовані на перших поверхах, особливо часто привертають увагу грабіжників. Завдяки високій міцності ролети відмінно протистоять механічному впливу, забезпечують безпеку мешканців та співробітників будівлі, а також збереження майна.

Група компаній «Alutech» у Харкові пропонує ролети високої якості у різних цінових сегментах для будь-якої групи клієнтів. Це класичні ролети серії Classic та бюджетний варіант – ролети серії Economy.

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Комплектуючі для вікон Харків

Комплектуючі для вікон Харків

Якщо Вас цікавлять відливи та козирки віконні, москітні сітки, рулонні штори та жалюзі, клапан SmartBox III, то Ви потрапили за адресою! Ми пропонуємо Вам лише якісні товари.

Фурнітура

Фурнітура

Ще ми пропонуємо Вам різну фурнітуру: ROTO NT, приховані петлі, внутрішні шпроси, ручку із замком Tilt First. Харківська віконна компанія Rehau завжди дбає про своїх покупців!

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ