ДВЕРНI СИСТЕМИ

Пластикові двері та вікна є невід'ємною частиною сучасного будинку. Вони можуть служити як як вхідні двері з тераси, так і бути міжкімнатними дверима або ж дверима на балкон. Пластикові двері мають високу якість і можуть довгі роки служити власникам.

А тепер пластикові двері від Харківської Віконної Компанії Rehau мають ще й знижені ціни, оскільки європейський профіль, на основі якого вони виготовляються, тепер екструдується й у російському підрозділі європейської компанії Rehau!

Пластикові двері - це:

Більше міцності

Більше міцності

Більше функціональності

Більше функціональності

Більше зручності

Більше зручності

 Більше стильних рішень

Більше стильних рішень

Ви зустрічаєте ПВХ двері та вхідні групи щодня: будь то вхід до магазину, фітнес-клубу, навіть у ваш власний офіс чи котедж. Всі пластикові двері в Харківській Віконній Компанії Rehau виготовляються на основі якісного європейського профілю Rehau та зберігають всі його корисні властивості: безпека, поділ клімату, теплоізоляція, шумоізоляція.

Можливості застосування порталів:

Пластикові двері є відмінними «ізолятами» між приміщеннями, оскільки мають високу вологостійкість (що оптимально для ванної кімнати або кухні), високу зносостійкість (що дозволить використовувати їх навіть там, де не підходять дерев'яні двері), високу герметичність (що перешкоджає поширенню запахів та температури між приміщеннями).

Пластикові двері можуть бути виготовлені будь-якої форми та розміру в залежності від переваг клієнта. Надати індивідуальність також допоможе ламінація. Всі пластикові двері мають посилене армування і, при необхідності, посилені петлі дверей, що дозволяє виробляти двері великих розмірів.

На ваше бажання двері можуть бути як зовнішнього, так і внутрішнього відчинення. Також регулюються висота порогу, наявність та вид замку (фалева засувка або ролик), кількість стулок (одна чи дві), можливість відкриття (в один бік або обидві).

При цьому у пластикових дверях можуть бути декоративні скляні вставки. Також на будь-які двері можна встановити доводчик, що сприяє м'якому самостійному зачиненню дверей.

Встановивши в своєму будинку вхідні двері, ви отримуєте таке:

  • міцні конструкції, що надійно розділяють мікроклімат у ваших приміщеннях;
  • широкі можливості дизайну: ламінація, вітражі на скляних вставках, вибір розміру дверей, багатоваріантність додаткової фурнітури;
  • безпека: пластикові двері сумісні з різними видами замків, а також із протизламною фурнітурою;
  • і, звичайно, пластикові двері сприяють якісній шумо-, запахо- та теплоізоляції.

А найголовніше – за пластиковими дверима дуже просто доглядати. Достатньо протерти таку вір вологою губкою, а при сильних забрудненнях скористатися спеціальними миючими засобами. і двері знову будуть як нові!

Увага! Щоб уникнути подряпин та пошкоджень, не варто використовувати абразивні миючі засоби.

Фурнітура

Пластикові двері можуть бути оснащені замком (профільним циліндром). Залежно від ваших побажань це може бути замок з фалевою клямкою (наживна ручка з двох сторін) або з роликовою клямкою (офісна ручка-скоба).

Замок на дверях може бути як одноригельним (з однією точкою замикання) або багаторигельним (п'ять точок замикання). Замок із п'ятьма точками замикання є протизломним.

Вся фурнітура, представлена ​​у Харківській Віконній Компанії Rehau, поставляється з Німеччини та представлена ​​такими європейськими компаніями як SIEGENIA-AUBI та Roto. Петлі для дверей виготовляються компанією Dr. Hahn.

Фурнітура Дверні системи

Дверні_системи

Rehau двері Харків Дверные_системы_Rehau_Харьков

(057) 750-83-52; 751-66-98; (050) 604-23-22; (067) 163-49-27

Зателефонуйте нам, щоб детальніше дізнатися про наші послуги, зробити замовлення або просто отримати консультацію досвідченого фахівця.

Віконні системи

Віконні системи

Віконні системи Rehau високої якості. Купити металопластикові вікна у Харкові. Вартість вікон Rehau.

Розсувні системи REHAU: HST

Розсувні системи REHAU: HST

Сучасні тенденції в будівництві все більше віддають перевагу світлопрозорим конструкціям з максимальними габаритами, де вікна - сполучний елемент внутрішнього простору будинку з навколишнім ландшафтом. Це досягається за рахунок максимально-допустимих розмірів світлопрозорих конструкцій, які дозволяють проникати до будинку великої кількості денного світла.
Компания REHAU в г. Харькове предлагает новинку – подъемно раздвижную систему GENEO HST.

Підвіконня

Підвіконня

Наша компанія пропонує Вам підвіконня торгових марок Werzalit, Topalit, Moller, Danke та інші підвіконня ПВХ у м. Харкові.

Комплектуючі для вікон

Комплектуючі для вікон

Харківська компанія Рехау також може запропонувати Вам комплектуючі для вікон: штори, жалюзі, відливи та козирки, приховані петлі, внутрішні шпроси, захисні ролети, москітні сітки і т.д.

2003-2022 REHAU ХАРЬКОВ